KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526563
*
nr 1752 6563
Sven Olof Rosén
(1908-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -39, åkrar-höst. Olja på duk, 37x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x74
Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 09:12:08)
Uppdatera
Visning
fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1
Auktionen
avslutas:
måndag 12 januari kl 20:57:29
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Sven Olof Rosén
Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.
Läs mer om Sven Olof Rosén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sven olof rosén svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åkrar-höst
-
6562 Oljemålning
Sven Olof Rosén (1908-1982), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53
*
Sven Olof Rosén
Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.
Läs mer om Sven Olof Rosén
nr 1752 6563
Sven Olof Rosén
(1908-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -39, åkrar-höst. Olja på duk, 37x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x74
Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
| Aktuellt bud: | Inga bud (per 09:12:08) Uppdatera |
| Visning |
fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1 |
Auktionen avslutas: |
måndag 12 januari kl 20:57:29 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Sven Olof Rosén
Sven Olof Rosén, svensk mÃ¥lare och grafiker född 1908, död 1982.Läs mer om Sven Olof Rosén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sven olof rosén svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åkrar-höst
-
6562 Oljemålning
Sven Olof Rosén (1908-1982), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53



