KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526563

nr 1752 6563

Sven Olof Rosén

(1908-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -39, åkrar-höst. Olja på duk, 37x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x74

Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:57:29

7/1 20:36:24 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Olof Rosén

Läs mer om Sven Olof Rosén